Airsoft Area
Tuchorza

O nas

TROCHĘ O NAS

Jesteśmy grupą pasjonatów którzy postanowili związać swoje życie i pracę zawodową z tym co lubimy najbardziej- ASG, Survival i Bushcraft. Dla nas to nie tylko sposób na życie który z każdym dniem zarażamy kolejne osoby ale także odskocznia od codziennych obowiązków, obcowanie z przyrodą i kontakt z ludźmi, co sprawia nam ogromną satysfakcję.

Skupiamy się głównie organizowaniu rozrywki zarówno dla młodzieży jak i ludzi dorosłych dla których nawet krótka chwila relaksu czy podniesionej adrenaliny w życiu codziennym staje się zbawieniem 🙂

W Nowej Tuchorzy stworzyliśmy miejsce w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w symulacji pola walki, nauczy się podstaw przetrwania w trudnych outdoorowych warunkach, a dzieci spędzą miłe chwile podczas imprez urodzinowych czy biwaków.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

a) Taktyczne rozgrywki ASG które pozwalają wcielić się w żołnierzy zwiedzić pole walki XXI wieku .

b) Warsztaty z Survivalu oraz Bushcraftu, dzięki czemu nabierzesz umiejętności przetrwania w trudnych warunkach i korzystania z dobrodziejstw Matki Natury

c) Organizacje niezapomnianych imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich i obozów które na zawsze pozostaną wspaniałą przygodą w waszych wspomnieniach.

Śledź nasz Fan Page i stronę aby dowiedzieć się o nowościach i organizowanych imprezach. Dzwoń, pisz, spotkaj się z nami jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i pamiętaj – PRZYGODA TWOJEGO ŻYCIA CZEKA NA CIEBIE !

Ruszamy już w Czerwcu ! Do tego czasu śledź nowości na naszym blogu ( wielki start pod koniec lutego) kanale YouTube oraz już pod koniec marca zapraszamy do zakupów na oficjalnym sklepie internetowym (sklep.survivalowo.pl) . W ofercie sklepu m.in.

Artykuły obronne.
Noże i narzędzia renomowanych firm.
Repliki broni i wyposażenie ASG.
Artykuły biwakowe.
oraz CUSTOMOWE RĘCZNIE WYKONANE NOŻE !

ZAPRASZAMY !