Airsoft Area
Tuchorza

Dla dzieci

Już dziś zorganizuj niezapomniane i pełne emocji urodziny dla swojej pociechy. 3-4 godziny niezapomnianych emocji, ciekawych zabaw które nie tylko bawią ale i uczą.

W programie strzelanie do celu z różnych dystansów oraz pozycji, tor przeszkód z repliką ASG jak na prawdziwym treningu dla komandosów czy grup specjalnych, rywalizacja na czas i pojedynki 1vs1 pod opieką doświadczonego animatora (zgoda każdego dziecka biorącego udział w spotkaniu). Na koniec ognisko i dziesiątki pytań na które zawsze staramy się zrozumiale odpowiadać 🙂 Twoje dziecko i jego przyjaciele nigdy tego nie zapomną !!

Oferta skierowana dla dzieci 8-13 lat. Minimum 8 osób.

CENA ZA DZIECKO – 39,00 zł / osoba*

Agregat – 50,00 zł

Indywidualne zaproszenie – 7 zł / szt.
Profesjonalna sesja zdjęciowa – 150,00 zł

* – catering, naczynia we własnym zakresie.

ZABAWY JAKIE OFERUJEMY W TRAKCIE URODZIN

1. Podstawowy trening strzelecki – Animator pokazuje podstawy strzelania. W zależności od ilości uczestników w jednej lub dwóch grupach. Trening postaw, strzelania z za zasłon, strzelani do celu, obsługi repliki, bezpiecznego zachowania z repliką

2. Operacja GROM -Tor przeszkód przechodzony w grupach na punkty. 3 osobowe grupy mają za zadanie przejść tor przeszkód trafiając we wszystkie tarcze na czas. Animator podąża za nimi i wspiera w pełnym wykonaniu zadania.

3. Operacja BOMBA -Zadaniem zespołu jest rozbrojenie bomby. Aby rozbroić bombę należy zdobyć skrzynkę z kluczem który pozwoli rozbroić bombę. Kluczem otwieramy skrzynkę z bombą i ja deaktywujemy. Gracze muszą trafić wszystkie tarcze z Terrorystami. Animator podąża za każdą grupą.

4. Operacja SAMOTNY WILK -Dwa takie same tory przeszkód z celami i przeszkodami terenowymi. Strzelanie z różnych pozycji. Dwie osoby ruszają razem Tryb turniejowy. Strzelanie z różnych pozycji i różnych rodzajów replik.

5. Operacja SNAJPER – Uczestnik z przygotowanego przez organizatorów stanowiska snajperskiego oddaje 3 strzały w tarcze oddaloną o 40 metrów. Punkty są liczone. 6. Operacja IPSC Jak najszybsza likwidacja celów z kilku Stanowski strzeleckich z przeładowaniem.

ZAPRASZAMY !!